Witamy na stronie firmy reklama-mobilna.net

Znajdą tu Państwo kompleksową ofertę w zakresie reklamy mobilnej, która jest bardzo skutecznym sposobem na pozyskanie nowych klientów. Dowiedzą się Państwo na czym polega reklama mobilna, co trzeba zrobić żeby z niej skorzystać i jakie oferuje korzyści.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Cennik usług

Zasięg naszych działań

Ceny kampanii reklamowych są ustalane indywidualnie, na ich wysokość wpływa wiele czynników, dlatego zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza, który pozwoli nam sprawnie dokonać symulacji ceny takiej kampanii. Proszę jednocześnie pamiętać, że jeśli podana cena znacznie przewyższa zakładany przez Państwa budżet, jesteśmy w stanie negocjować cenę w zależności od zmian poszczególnych elementów zlecenia (czasu trwania kampanii, dni tygodnia, w jakich samochody z przyczepami mają wyjeżdżać na ulice itp.)

Na zapytania ofertowe odpowiadamy tak szybko jak tylko to możliwe, orientacyjny czas nie powinien przekroczyć jednego dnia roboczego.

Można również skorzystać z bezpośredniego kontaktu - dzwoniąc lub pisząc na maila.

Koszt wynajmu ustalany jest dla każdego Klienta indywidualnie. Przy kalkulacjach brane są pod uwagę następujące dane:

  • czas trwania kampanii
  • termin kampanii
  • ilość nośników
  • miejsce ekspozycji

Zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza w celu uzyskania szybkiej wyceny planowanego zlecenia. Prosimy o podanie zwrotnego adresu e-mail oraz szczegółów dotyczących zamówienia.

Zobacz czy w Twoim mieście sa nasze
przyczepy reklamowe:
Na skróty
Kontakt
Copyright © 2010-2011 reklama-mobilna.net
ZUK PLUS
Staropogońska 69 
41-200 Sosnowiec
tel. 790 50 50 30