Witamy na stronie firmy reklama-mobilna.net

Znajdą tu Państwo kompleksową ofertę w zakresie reklamy mobilnej, która jest bardzo skutecznym sposobem na pozyskanie nowych klientów. Dowiedzą się Państwo na czym polega reklama mobilna, co trzeba zrobić żeby z niej skorzystać i jakie oferuje korzyści.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta przyczep reklamowych

Zasięg naszych działań


Naszą ofertę przygotowaliśmy w taki sposób, żeby spełniła oczekiwania jak najszerszego grona naszych klientów. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że każdy ma inne oczekiwania i możliwości. Dlatego zapewniamy wiele różnych wariantów skorzystania z naszych usług.

Podstawową ofertą jest wynajem samej lawety reklamowej, na której mogą Państwo sami przewozić posiadane już reklamy. Pozwala to przeprowadzić skuteczną kampanię reklamową przy minimalnych nakładach.

Jeśli jednak nie posiadają Państwo gotowej reklamy, to mogą zlecić tę usługę nam. Zespół naszych doświadczonych pracowników przygotuje profesjonalny projekt reklamy. Wydrukujemy go na najwyższej klasy maszynach, a potem zamontujemy na przyczepach reklamowaych. W ofercie znajduje się również przygotowanie spotów reklamowych, które dodatkowo wzmocnią efekty kampanii.

Zapewniamy również kierowców i samochody do holowania lawet z reklamami.

Dzięki kompleksowej obsłudze zapewniamy szybkie terminy realizacji. Pozwala to również zaoszczędzić Państwa czas.

Wystarczy do nas zadzwonić na numer ... lub wysłać zapytanie poprzez formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Państwem i zaproponuje rozwiązanie dostosowane do Państwa oczekiwań.

Zobacz czy w Twoim mieście sa nasze
przyczepy reklamowe:
Na skróty
Kontakt
Copyright © 2010-2011 reklama-mobilna.net
ZUK PLUS
Staropogońska 69 
41-200 Sosnowiec
tel. 790 50 50 30