Witamy na stronie firmy reklama-mobilna.net

Znajdą tu Państwo kompleksową ofertę w zakresie reklamy mobilnej, która jest bardzo skutecznym sposobem na pozyskanie nowych klientów. Dowiedzą się Państwo na czym polega reklama mobilna, co trzeba zrobić żeby z niej skorzystać i jakie oferuje korzyści.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czym jest reklama mobilna?

Zasięg naszych działań

Reklama mobilna daje niezwykłe możliwości dotarcia do nowych klientów. Jest ona zamontowana na przyczepie samochodowej i holowana przez całe miasto, co pozwala dotrzeć do ogromnej rzeszy klientów, do których w inny sposób byłoby ciężko dotrzeć.

Poruszające się kolorowe banery reklamowe i dźwięk z megafonów przyczyniają się do tego, że reklama jest zauważana przez przechodniów, kierowców samochodów stojących na światłach, pasażerów w autobusie czy osoby zasiadające w oknach swoich domów i przydomowych ogródkach.

Istotne jest również to, że taka reklama na przyczepach jest pozytywnie postrzegana przez otoczenie. Dzięki temu wpływa ona korzystnie na wizerunek firmy. Zaletą tej formy reklamy jest możliwość ustalania indywidualnej trasy przejazdu dzięki czemu pozwala ona dotrzeć do grupy odbiorców na której najbardziej nam zależy. Można też wybrać godziny przejazdu reklamy, np. w godzinach powrotu ludzi z pracy, co przełoży się na większą oglądalność reklamy.

Reklama mobilna ma również tę zaletę, że można ją postawić w jednym miejscu przez jakiś czas. Dzięki temu daje ona sposobność promocji firmy lub jej produktów, w miejscach gdzie czasowo są duże skupiska osób, np. w trakcie meczów, imprez kulturalnych czy festynów. Tego typu wydarzenia trwają zwykle nie dłużej niż kilka godzin. Reklama mobilna będzie więc w takim wypadku trafnym rozwiązaniem.

Reklama mobilna przez wiele jest różnie nazywana, określenia które dotyczą właśnie reklamy mobilnej to między innymi:

  • przyczepa lub laweta reklamowa
  • reklama zewnętrzna
  • reklam na przyczepkach
  • mobile reklamowe
  • reklama ruchoma
Zobacz czy w Twoim mieście sa nasze
przyczepy reklamowe:
Na skróty
Kontakt
Copyright © 2010-2011 reklama-mobilna.net
ZUK PLUS
Staropogońska 69 
41-200 Sosnowiec
tel. 790 50 50 30